Κυπελλούχος Πέλλας ο Εδεσσαϊκός για την περίοδο 2016-2017! (φωτο)

edessaikoskypello2-660x330

Κυπελλούχος Πέλλας ο Εδεσσαϊκός που νίκησε 2 – 0 τον Μ. Αλέξανδρο Πέλλας

Στο δεύτερο ημίχρονο και μετά από φάση διάρκειας ο Καράμπελας έκανε το 2-0 για την ομάδα του Εδεσσαϊκού στο 80 λεπτό. Ο διαιτητής κ. Κατεριάδης με τους βοηθούς, κ. Δέλλιο, Ζιώγλη και Ατζαμιδάκη ήταν πολύ καλοί όπως και το παιχνίδι με τους παίκτες επίσης να αγωνίζονται με φίλαθλο πνεύμα.edessaikosmegasedessaikosmegas2kosmosagonasΜετά το ημίχρονο ο Εδεσσαϊκός άνοιξε το σκορ την κατάλληλη στιγμή και συνέχισε στο 80’ με το δεύτερο γκολ.epsagonasΟ Εδεσσαϊκός είναι άξιος κυπελλούχος Πέλλας για την περίοδο 2016-2017epsagonas2edessaikoskypellokypelloedessakypelloedessa2