Γ΄ Εθνική 2018-2019: Όλο το πρόγραμμα του Μέγα Αλέξανδρου Καλλιθέας

Η πρώτη σέντρα για το νέο πρωτάθλημα θα πραγματοποιηθεί στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου επίσης στις 16:00. Ακόμα έχει αποφασιστεί στις 10 Μαρτίου να υπάρχει ρεπό για όλες τις ομάδες. Όλες οι αγωνιστικές θα γίνουν Κυριακή με εξαίρεση την 5η η οποία έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο στις 27 Οκτωβρίου, λόγο της 28ης Οκτωβρίου.

Οι αγώνες του Μέγα Αλέξανδρου Καλλιθέας

1η    30-09-2018  ΑΟ Φλωριάδας – Καλλιθέα
2η    07-10-2018  Καλλιθέα – Γρεβενά Αεράτα
3η    14-10-2018  Ναυπακτιακός Αστέρας – Καλλιθέα
4η    21-10-2018  Καλλιθέα – Θρίαμβος Σερβιανών
5η    27-10-2018  Καλλιθέα- Κρόνος Αργυράδων
6η    04-11-2018  Τηλυκράτης Λευκάδας – Καλλιθέα
7η    11-11-2018  Καλλιθέα – Θεσπρωτός
8η    18-11-2018  Αχέρων Καναλακίου – Καλλιθέα
9η    25-11-2018  Καλλιθέα – Μακεδονικός Σιάτιστας
10η  02-12-2018  Σούλι Παραμυθιάς – Καλλιθέα
11η  09-12-2018  Μακεδονικός Φούφα – Καλλιθέα
12η  16-12-2018  ΡΕΠΟ
13η  06-01-2019  ΑΕ Λευκίμμης – Καλλιθέα
14η  13-01-2019  Καλλιθέα – ΑΟ Φλωριάδας
15η  20-01-2019  Γρεβενά Αεράτα – Καλλιθέα
16η  27-01-2019  Καλλιθέα – Ναυπακτιακός Αστέρας
17η  03-02-2019  Θρίαμβος Σερβιανών – Καλλιθέα
18η  10-02-2019  Κρόνος Αργυράδων – Καλλιθέα
19η  17-02-2019  Καλλιθέα – Τηλυκράτης Λευκάδας
20η  24-02-2019  Θεσπρωτός – Καλλιθέα
21η  03-03-2019  Καλλιθέα – Αχέρων Καναλακίου
10-03-2019 ΡΕΠΟ
22η  17-03-2019  Μακεδονικός Σιάτιστας – Καλλιθέα
23η  24-03-2019  Καλλιθέα – Σούλι Παραμυθιάς
24η  31-03-2019  Καλλιθέα – Μακεδονικός Φούφα
25η  07-04-2019  ΡΕΠΟ
26η  14-04-2019  Καλλιθέα – ΑΕ Λευκίμμης

Γ’ Εθνική – 1η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 30/09 16:00

1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΟ Καβάλας
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσεραϊκός – ΑΕ Καλαμπακίου

2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τρίγλιας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμύνταιου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Ελπίς Σκουτάρεως/Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

3ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφας – Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός
Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός Πειραιά – Προοδευτική
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρα
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος
Ρεπό: Αμπελακιακός

6ος όμιλος
Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος
Ιάλυσος – Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνεϊκων – ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής
Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος
Χαραυγιακός – Αιολικός
Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω
Καλλιθέα – ΑΟ Χαλκίς
Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός
ΠΑΣ Κόρινθος – Πανθηραϊκός
Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

8ος όμιλος
ΑΕ Ερμιονίδας – Παναρκαδικός
Μανδραϊκός – ΑΟ Κατασταρίου
Ένωση Λέρνας – Καλαμάτα
Πάμισσος Μεσσήνης – ΑΕ Πελλάνας
Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Υπάτου

 

Ο 3ος όμιλος που συμμετέχει ο Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας:

Τηλυκράτης Λευκάδας
Μακεδονικός Φούφα
Θεσπρωτός
ΑΕ Λευκίμμης
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Θρίαμβος Σερβανιών
Μακεδονικός Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς
ΑΟ Φλωριάδας
Κρόνος Αργυράδων
Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας

Leave a Comment